ادوبی قابلیت جدید Camera Raw را در نسخه آیپد فتوشاپ به نمایش گذاشت
تاریخ انتشار:۱۴:۳۶ ۱۴۰۰/۷/۲۱

ادوبی قابلیت جدید Camera Raw را در نسخه آیپد فتوشاپ به نمایش گذاشت


به گفته ادوبی، به‌زودی برنامه فتوشاپ در آیپد از Camera RAW پشتیبانی خواهد کرد؛ قابلیتی که به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌های RAW را اجرا و ویرایش کنند.
در آستانه برگزاری کنفرانس مکس ۲۰۲۱ در تاریخ ۲۶ اکتبر، ادوبی پیش‌نمایشی از ویژگی‌هایی که در آینده به برنامه فتوشاپ می‌آید، به اشتراک گذاشته است. فتوشاپ از این پس قادر خواهد بود از ابزار Camera Raw برای اجرا و ویرایش فایل‌های RAW در آیپد پشتیبانی کند.


کاربران می‌توانند از این ابزار برای وارد کردن هر نوع فایلی که Camera Raw در حال حاضر پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند. این شامل فایل‌های ProRAW اختصاصی اپل در آیفون ۱۲ پرو و ۱۳ است و کاربران با بهره‌گیری از قابلیت جدید می‌توانند از آن‌ها خروجی بگیرند.


هنگامی که کاربر یک تصویر را بارگذاری می‌کند، به همه تنظیمات معمولی که در نسخه دسکتاپ Camera Raw ارائه می‌شود، دسترسی خواهد داشت و می‌تواند مواردی مانند نوردهی و رنگ عکس‌هایش را تغییر بدهد.


یکی از ویژگی‌های جدید این است که می‌توان فایل RAW را به‌عنوان یک شیء هوشمند به فتوشاپ وارد کرد. این بدان معنا است که می‌توانید تصاویر را به PSD اضافه و فایل به‌دست‌آمده را در فتوشاپ دسکتاپ باز کنید و همچنان به فایل و تنظیمات دسترسی داشته باشید. ادوبی می‌گوید Camera Raw به‌زودی به فتوشاپ نسخه آیپد افزوده خواهد شد. احتمالاً اواخر این ماه شاهد پیش‌نمایش ویژگی‌های بیشتر فتوشاپ و برنامه‌های مختلف ادوبی در رویداد Adobe Max خواهیم بود.


منبع:zoomit


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 51498