شیائومی دیگر از برند Mi استفاده نخواهد کرد
تاریخ انتشار:۱۴:۵۸ ۱۴۰۰/۶/۳

شیائومی دیگر از برند Mi استفاده نخواهد کرد


شیائومی رسما اعلام کرد که از سه‌ماهه سوم امسال دیگر از برند Mi برای نام‌گذاری گوشی‌های هوشمند خود در بازارهای خارج از چین استفاده نمی‌کند و این گوشی‌ها نیز با نام برند Xiaomi شناخته خواهند شد.
شیائومی مدت زیادی است که گوشی‌های هوشمند خود را در بازارهای جهانی با نام برند Mi به فروش می‌رساند اما حالا این سنت قرار است تغییر کند. خبر حذف برند Mi از نام‌گذاری گوشی‌های شرکت چینی برای اولین بار توسط XDA-Developers  اعلام شده بود، اما حالا طبق اعلام وب‌سایت GSMArena سخن‌گوی شیائومی رسما اعلام کرده که از این پس شاهد عرضه گوشی‌ها با نام برند Mi در خارج از چین نخواهیم بود و از سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱، این محصولات با همان نام‌گذاری Xiaomi عرضه می‌شوند.برندینگ جدید شیائومی و حذف Miدر واقع شیائومی روند برندینگ جدید خود را از چندی پیش آغاز کرده و گوشی هوشمند میکس ۴ و همچنین سری تبلت پد ۵ را با نام‌گذاری جدید و بدون حضور اسم برند Mi، در رویداد ۱۰ آگوست‌ (۱۹ مرداد) معرفی کرده است. در بیانیه رسمی شیائومی در این رابطه آمده است:


این تغییر، حضور برند ما را در جهان یکپارچه می‌کند و خلأیی که بین خود برند و محصولات ما به وجود آمده را در ذهن کاربران از بین می‌برد. احتمالا مدتی طول خواهد کشید تا اثر این تغییر را در مناطق مختلف ببینیم. با معرفی هویت جدید برند، دو سری از محصولات، زیرمجموعه برند مادر خواهند شد.


محصولات شیائومی اوج تکنولوژی و همچین یک تجربه درجه یک را برای کاربران به ارمغان می‌آورند. محصولات ردمی نیز نوآوری‌های جدید را با قیمت مناسب در اختیار قرار می‌دهند و هدف آن‌ها بازار جوان‌ترهاست. این تمایز در لوگوی به‌روزرسانی شده برندها نیز به چشم می‌آید؛ هم لوگوی شیائومی و هم لوگوی ردمی زیرمجموعه لوگوی برند مادر هستند.


با گذشت زمان، روش نام‌گذاری سری محصولات ردمی و شیائومی، برای اکوسیستم و محصولات بخش IoT نیز پیاده‌سازی خواهند شد.


پیش‌تر یکی از مدیران شیائومی تأیید کرده بود که از این پس، فروشگاه‌های فیزیکی Mi Store نیز با نام Xiaomi Store شناخته خواهند شد و انتظار می‌رود که بیانیه رسمی آن، در رویداد ۵ سپتامبر این شرکت که احتمالا سری 11T در آن معرفی خواهد شد، اعلام شود.


نظر شما در مورد سیاست نام‌گذاری جدید برند شیائومی چیست؟ به نظر شما این مسئله می‌تواند به آسان‌تر شدن شناخت و تمایز محصولات این شرکت در نظر کاربران، کمک کند؟منبع:zoomit


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 67054